Asterstraat 108 - Den Haag

Bekijk 28 foto's
Bekijk 28 foto's
Bekijk 28 foto's

Heb je interesse?

Neem contact met ons op. We geven graag meer informatie of plannen een bezichtiging.

Omschrijving

Dit fijne appartement van circa 79 m² aan de Asterstraat ligt in de karakteristieke Bloemenbuurt. De straat is rustig, maar alles wat je dagelijks nodig hebt, zoals supermarkten, buurtwinkels en eetgelegenheden, ligt op loopafstand. Ook scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer (tram en bus) zijn gemakkelijk bereikbaar. Het centrum van Den Haag is binnen 15 minuten fietsen te bereiken, met volop winkels, cafés en culturele hotspots. Voor een dagje strand of een wandeling in de duinen zijn Kijkduin en Scheveningen snel bereikbaar op de fiets, zodat je eenvoudig van zee, boulevard en natuur kunt genieten.

Het appartement heeft een praktische indeling en is door de vorige bewoners met zorg en hoogwaardige materialen opgeknapt, waardoor je er zo in kunt trekken.

Via je eigen voordeur op de begane grond - met voldoende plek voor een fiets of kinderwagen - ga je met de trap naar boven, waar je uitkomt op de overloop die toegang geeft tot alle kamers. De woonkamer is ruim en licht en staat in open verbinding met de keuken. De keuken is modern en comfortabel ingericht met een vijfpits gasfornuis, een Quooker-kraan en volop werkruimte om uitgebreid te koken. Of je nu aan de eettafel dineert of de schuifpui opent en het bijna 7 meter brede zonnige balkon op loopt, hier is plek om te genieten!

Aan de voorzijde ligt de grootste slaapkamer. De badkamer heeft een inloopdouche en aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanaf de overloop bereik je ook het aparte toilet en de tweede slaapkamer, die eveneens toegang biedt tot het zonnige balkon.

Goed om te weten:
* Volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas
* Actieve VvE, bijdrage €120 per maand
* Hoogwaardig verbouwd in 2022
- Gedeeltelijk voorzien van plafond isolatie
- Gestucte wanden
- Handige extra bergruimte gecreëerd in de gang
- Radiatoren zorgvuldig wegwerkt met houten ombouw
- Meterkast en schakelaars vernieuwd
- CV ketel vernieuwd
- Badkamer gedeeltelijk
- Keuken volledig
- Nieuw dakraam in de hal
* Woning-breed balkon van 7 meter zuid/west gelegen
* Ouderdom en materialen clausule van toepassing
* Erfpacht eeuwig durend uitgegeven - grondwaarde € 4867,-
* Huidige canon € 21,90 per half jaar

Kortom, een verzorgd appartement in een rustige, centrale Haagse buurt, met winkels, voorzieningen en het strand binnen handbereik, en een fijne basis om direct in te wonen.

Kenmerken

Aanvaarding

Prijs
€ 395.000 k.k.
Bijdrage VVE
€ 120
Status
Beschikbaar
Oplevering
In overleg
Adres
Asterstraat 108
Postcode
2565 TX
Plaats
Den Haag

Bouw

Soort appartement
Bovenwoning, Appartement
Woonlaag
3
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1924
Onderhoud binnen
Uitstekend
Onderhoud buiten
Goed

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
ca. 79m²
Oppervlakte woonkamer
ca. 35m²
Overig oppervlakte
ca. 1m²
Inhoud
ca. 283m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal verdiepingen
1
Voorzieningen
Natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel
F
Isolatie
Dubbel glas
Warm water
C.V.-ketel
Verwarming
C.V.-ketel
Ketel
Remeha Tzerra Ace 39c (2022, Combi-ketel, Eigendom)

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk
Balkon
Ja

Locatie

[ { "address": "Asterstraat 108", "zipCode": "2565 TX", "city": "Den Haag", "lat": 52.0746903, "lng": 4.2583908, "heading": 0, "pitch": 0 } ]

Bekijk verloop van de zon

Uw browser ondersteunt geen WebGL

Interesse? Neem contact met ons op

We vertellen graag meer over onze dienstverlening. Bel of mail voor een afspraak.

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Sorry, we kunnen helaas niet met zekerheid vaststellen of je een mens of een geautomatiseerde bot/spammer bent. Hierdoor kunnen we het formulier dat je hebt ingevuld niet verzenden. Probeer het opnieuw of neem direct contact op met de makelaar via e-mail.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms
telefoon

Liever telefonisch contact?

Je kunt ons van maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 18:00 bereiken op

070 - 365 53 39

Neem contact op