Asterstraat 108 - Den Haag

View 28 photos
View 28 photos
View 28 photos

Are you interested?

Get in touch with us. We will be happy to provide you with more information or schedule a viewing.

Description

Dit fijne appartement van circa 79 m² aan de Asterstraat ligt in de karakteristieke Bloemenbuurt. De straat is rustig, maar alles wat je dagelijks nodig hebt, zoals supermarkten, buurtwinkels en eetgelegenheden, ligt op loopafstand. Ook scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer (tram en bus) zijn gemakkelijk bereikbaar. Het centrum van Den Haag is binnen 15 minuten fietsen te bereiken, met volop winkels, cafés en culturele hotspots. Voor een dagje strand of een wandeling in de duinen zijn Kijkduin en Scheveningen snel bereikbaar op de fiets, zodat je eenvoudig van zee, boulevard en natuur kunt genieten.

Het appartement heeft een praktische indeling en is door de vorige bewoners met zorg en hoogwaardige materialen opgeknapt, waardoor je er zo in kunt trekken.

Via je eigen voordeur op de begane grond - met voldoende plek voor een fiets of kinderwagen - ga je met de trap naar boven, waar je uitkomt op de overloop die toegang geeft tot alle kamers. De woonkamer is ruim en licht en staat in open verbinding met de keuken. De keuken is modern en comfortabel ingericht met een vijfpits gasfornuis, een Quooker-kraan en volop werkruimte om uitgebreid te koken. Of je nu aan de eettafel dineert of de schuifpui opent en het bijna 7 meter brede zonnige balkon op loopt, hier is plek om te genieten!

Aan de voorzijde ligt de grootste slaapkamer. De badkamer heeft een inloopdouche en aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanaf de overloop bereik je ook het aparte toilet en de tweede slaapkamer, die eveneens toegang biedt tot het zonnige balkon.

Goed om te weten:
* Volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas
* Actieve VvE, bijdrage €120 per maand
* Hoogwaardig verbouwd in 2022
- Gedeeltelijk voorzien van plafond isolatie
- Gestucte wanden
- Handige extra bergruimte gecreëerd in de gang
- Radiatoren zorgvuldig wegwerkt met houten ombouw
- Meterkast en schakelaars vernieuwd
- CV ketel vernieuwd
- Badkamer gedeeltelijk
- Keuken volledig
- Nieuw dakraam in de hal
* Woning-breed balkon van 7 meter zuid/west gelegen
* Ouderdom en materialen clausule van toepassing
* Erfpacht eeuwig durend uitgegeven - grondwaarde € 4867,-
* Huidige canon € 21,90 per half jaar

Kortom, een verzorgd appartement in een rustige, centrale Haagse buurt, met winkels, voorzieningen en het strand binnen handbereik, en een fijne basis om direct in te wonen.

Details

Acceptance

Price
€ 395.000 k.k.
Homeowners association costs
€ 120
Status
Available
Acceptance
In consultation
Address
Asterstraat 108
Zipcode
2565 TX
City
Den Haag

Build

Apartment type
Upper floor apartment, Apartment
Bottom floor
3
Build type
Existing
Build year
1924
Maintenance inside
Excellent
Maintenance outside
Good

Surface and volume

Living surface
ca. 79m²
Livingroom surface
ca. 35m²
Other surface
ca. 1m²
Volume
ca. 283m³

Layout

Rooms
3
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Number of floors
1
Facilities
Natural ventilation

Energy

Energy label
F
Isolation
Insulated glazing
Hot water
Central heating
Heating
Central heating
Furnace
Remeha Tzerra Ace 39c (2022, Combined furnace, Owned)

Exterior areas

Location
Near quiet road, In residental area
Balcony
Yes

Location

[ { "address": "Asterstraat 108", "zipCode": "2565 TX", "city": "Den Haag", "lat": 52.0746903, "lng": 4.2583908, "heading": 0, "pitch": 0 } ]

View sun path

Your browser does not support WebGL

Interested?

Contact our office for more information. We will be happy to tell you more about how we work. Call, e-mail or simply drop by!

The form has successfully been sent. We wil contact you as soon as possible.

Unfortunately we can not conclusively determine whether you are a human or an automated bot/spammer. Hence, we are unable to submit the form. Please retry or contact the real estate agent directly via email.

Something went wrong while sending the contact form. Check if you correctly filled in all required fields and try again.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms
telefoon

Prefer telephone contact?

You can reach us from Monday to Friday from 8:30 AM to 6:00 PM on

070 - 365 53 39

Contact us